Wyszukiwarka

szybkie kompletowanie biotopu

Atlas akwarystyczny ogólny

uproszczony

    Region

    Poziom trudności

    Temperatura

    GH

    PH

Instrukcja obsługi

skrócona

Atlas akwarystyczny

Uproszczony darmowy online atlas akwarystyczny – wystarczy zaznaczyć jeden lub kilka parametrów a wynikiem będzie pokazanie tylko tych zwierząt i roślin spełniających wymagania np. zaznaczenie poziomu trudności “średni” pokaże wyniki zawierające poziom trudności “średni”. Zaznaczenie poziomu trudności “łatwy” pokaże tylko wyniki zawierające poziom trudności “łatwy”.

Atlas akwarystyczny online

Uzupełnienia do atlasu są wprowadzane regularnie ale ze względu na trudności w prawidłowym wprowadzeniu do atlasu akwarystycznego informacji i pozycji to jest ich mniej generalnie mniej niż na całej stronie BeVario Aquatic (aczkolwiek są łatwe do znalezienia na innych podstronach).

Dodatkowym czynnikiem ograniczającym mój czas, jaki mogę poświęcić na rozwijanie darmowego atlasu akwarystycznego online jest mój inny projekt czyli blog (a w zasadzie magazyn) BeVario Life gdzie piszę recenzje filmów i seriali, recenzje gier, piszę swoje przemyślenia na tematy przeróżne (blogowanie) i bardziej technicznie opisuję różne ciekawostki związane z Internetem.