Iwona Borkowska TV

Iwona Borkowska TV. Szczerze polecam ten kanał. Z dwóch powodów: empatia i recenzje sklepów akwarystycznych. Oczywiście, że słychać doświadczenie u prowadzącej kanał. Ale bardzo mało jest recenzji w ogólności a wideo recenzji w szczególności. Recenzji sklepów akwarystycznych.

Cieszę się, że w końcu mogłem usłyszeć mocny, głośny głos mówiący o pewnych problemach na które natykamy się w takich sklepach. O fatalnych warunkach w których żyją zwierzęta a przez to fatalne zakupy poczynione przez klientów. I nie chodzi o wymiar finansowy (on jest ważny ale jednak nie jest dominujący). Tu chodzi o to, że możemy zabić swoją obecna obsadę nowymi zakupami. I nie wiem jak inni akwaryści ale ja do moich ryb i ślimaków mocno się przywiązałem. Na tyle mocno, że taka strata sprawiłaby mi ból.

Kolejna sprawa, to to, że i tak mamy ciężkie czasy i wielu akwarystów kończy (może na jakiś czas tylko) swoją przygodę, pasję ze względów finansowych. A ilu nowych akwarystów skończy już na początku drogi bo mu sklep wcisnął chorą rybę? I tu mamy wymiar finansowy właściwy. Nie chodzi o stratę klienta ale chodzi o stratę rynku. A przez to każdy sklep albo zarobi mniej albo zbankrutuje. Tu naprawdę potrzebna jest jakaś forma odpowiedzialności i świadomości.  No dobra..

Kończę swoje przemyślenia ale naprawdę wiele rzeczy pasuje mi na tym kanale a w szczególności przemyślenia prowadzącej.

Link do kanału: Iwona Borkowska TV

 

Powiązane artykuły

Komentarze