Sklep Akwarystyczny Wodnik. Warszawa Wawer.

Sklep Akwarystyczny Wodnik. Warszawa Wawer. Jest to ciekawe miejsce. Polecam każdemu by zobaczył. Aranżacja sklepu przypomina bardziej wystawę.

Co można kupić w sklepie akwarystycznym Wodnik?

Popularne gatunki ryb (wręcz bym napisał bazowe), które wyglądają zdrowo. Wstępnie nie zauważyłem osobników podejrzanych co do zdrowia. Ceny trochę za wysokie jak na tak bazowe odmiany.

Jeżeli chodzi o rośliny to są ładne, ładnie wyeksponowane. Zaletą tego sklepu akwarystycznego jest jedno wysokie akwarium do roślin więc można zakupić naprawdę dorodną sztukę (cena wyższa niż zwykła czyli mniejsza sztuka). Generalnie ceny nie odbiegają od tych sklepów w których byłem. Gdybym miał się czepiać (a co tam – i tak ludzie odczytają ten wpis jako czepianie się) to nie podoba mi się technika hodowania roślin z użyciem koszyczków (już to opisywałem – zalety i wady włókniny i waty używanej w koszyczkach do hodowli roślin). Oczywiście żółta pacia tutaj rządzi.

Ale nawet jak nic nie kupimy to możemy zobaczyć jak niektóre rośliny wyglądają w wyższym zbiorniku.

Ostatnim smaczkiem są ślimaki (ale te chciane do kupienia). Można tam zakupić naprawdę poszukiwane ale niedostępne w innych sklepach ślimaki. Ceny dość przystępne.

Sklep Akwarystyczny Wodnik – ocena

Na pewno warto tam podjechać. Ja lubię chodzić po sklepach akwarystycznych nawet małych i sobie po prostu pooglądać. Na tle większości sklepów akwarystycznych ten na Wawrze wygląda jak mała, prywatna galeria sztuki.

Asortymentu dość mało. Ceny dość wysokie. Rośliny mi padły (dużo straciłem pieniędzy). Wybór ryb średni i pospolite odmiany. Obsługa ok. Zakupy sprawiły mi poważne problemy.

Na mały plus – ryby kupione w tym sklepie trzymają się w miarę (powiedzmy). Ponieważ nie kupiłem naprawdę dużej ilości ryb pod względem (sztuki, gatunki) to ciężko mi się w miarę obiektywnie i rzetelnie odnieść do tego podpunktu. Dlatego napisałem: na mały plus.

Ocena (poprawiona przy uwzględnieniu zmian ocen innych sklepów akwarystycznych): 5/10

Lokalizacja sklepu Wodnik w Warszawie (Wawer)

Powiązane artykuły

Komentarze

Sklep Akwarystyczny Wodnik. Warszawa Wawer. Jest to ciekawe miejsce. Polecam każdemu by zobaczył. Aranżacja sklepu przypomina bardziej wystawę. Co można kupić w sklepie akwarystycznym Wodnik? Popularne gatunki ryb (wręcz bym napisał bazowe), które wyglądają zdrowo. Wstępnie nie zauważyłem osobników podejrzanych co do zdrowia. Ceny trochę za...Sklep Akwarystyczny Wodnik. Warszawa Wawer.