Termometr szklany do akwarium

Termometr szklany do akwarium czyli prosty termometr, który działa to niezbędna rzecz w akwarium. Nawet w sytuacji gdy już mamy inny termometr przydatne jest posiadanie drugiego miernika.

Grzałka z termostatem

Posiadam naprawdę dobrą grzałkę firmy Aquael na której ładnie ciągle widać podświetloną pozycję stopni Celsjusza. To nie jest tak, że nie dowierzam pomiarom tej grzałki ale ze względu na wielkość akwarium postanowiłem dorzucić drugi termometr w przeciwnym rogu akwarium by zobaczyć czy faktycznie posiadam taką temperaturę oraz by zobaczyć czy mam dobrą cyrkulację (rozprowadzanie ciepła).

W wielu miejscach przeczytałem opinie użytkowników, że takie fikuśne termometry (wodoodporne czy np. naklejane paski) często się psują albo mają niedokładny odczyt.

Postanowiłem ukłonić się tradycji i wybór padł na zwykły termometr.

Termometr szklany do akwarium

Ten produkt wyjątkowo nie kupiłem na Allegro a w Auchan na stoisku z karmą dla zwierząt (mam koty więc..). Wychodząc ze stoiska zobaczyłem małą gablotkę z drobnymi rzeczami dla kotów i psów a pomiędzy nimi siatkę do łapania ryb i termometr. szklany marki Flipper Ponieważ już o tym wcześniej myślałem to złapałem ostatnią sztukę (koszt kilka złotych).

W domu zamontowałem od razu. Produkt wytrzymały. Jedna przyssawka dobrze trzyma. Podziałka widoczna. Wskazania identyczne z tymi z grzałki. Jestem zadowolony. Polecam ten termometr szklany do akwarium.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Powiązane artykuły

Komentarze

Termometr szklany do akwarium czyli prosty termometr, który działa to niezbędna rzecz w akwarium. Nawet w sytuacji gdy już mamy inny termometr przydatne jest posiadanie drugiego miernika. Grzałka z termostatem Posiadam naprawdę dobrą grzałkę firmy Aquael na której ładnie ciągle widać podświetloną pozycję stopni Celsjusza. To...Termometr szklany do akwarium